Ciemna strona królowej Anglii Elżbiety II

Królowa Anglii Elżbieta II, zmarła 8.09.2022 roku. Chwilę po śmierci, na świecie zapanował ogromny smutek. Większość naszego społeczeństwa, opisuje ją jako wspaniałą kobietę, podobnie jak i o rodzinie królewskiej mówi się w większości dobrze.

A jakie są niewygodne fakty na temat królowej Anglii i całej rodziny królewskiej? Jakie są mroczne ciekawostki, o których zwykły Kowalski nie ma pojęcia? Tego dowiesz się w dzisiejszym artykule.

Spis treści

 1. Królowa Elżbieta II była kuzynką swojego męża Filipa.
 2. Powiązania rodziny królewskiej z masonerią
 3. Niemieckie korzenie Windsorów
 4. Królowa Elżbieta i hitlerowskie pozdrowieni
 5. Niepełnosprawne kuzynki królowej Elżbiety, uśmiercone za życia
 6. Ukrywany przez rodzinę królewską książę
 7. Druidzi i królowa Elżbieta
 8. Tajemnicze morderstwo w posiadłości rodziny królewskiej
 9. Pielęgniarka popełnia samobójstwo, po “żarcie” telefonicznym, “z królową”
 10. Powiązania rodziny królewskiej z pedofilami
 11. Pogrzeb królowej Elżbiety
 12. Mężczyzna spada z okna pałacu Buckingham
 13. Kate Middletone i dziecko Rosemary
 14. Porwane dzieci z Kanady przez króla i królową

1. Królowa Elżbieta II była kuzynką swojego męża Filipa.

Filip oraz Elżbieta są ze sobą spokrewnieni. Zawsze prasa podkreślała, że to daleki kuzyn, co nie zmienia faktu, że jest to co najmniej dziwne. Mieli wspólnych pradziadków. Małżeństwo to zostało zaaranżowane, gdy Elżbieta miała zaledwie 13 lat. Wówczas Filip miał 18. Mentor Filipa – Louis Mountbatten był swatem tej młodej pary. Małżeństwem byli przez 73 lata.

W kręgach masonerii jest to dosyć popularny zwyczaj, czyli bliska relacja z członkiem rodziny. A także zapoznawanie się mężczyzn, z dziewczynami, które nie są jeszcze pełnoletnie.

Królowa Wielkiej Brytanii w młodości na zdjęciu z Filipem
3.07.1951 Louis Mountbatten tańczy z królową Elżbietą

2. Powiązania rodziny królewskiej z masonerią

Mąż królowej Filip był masonem. A właściwie cała rodzina królewska należy do masonerii. Monarcha nigdy tego nie krył. W 1952 roku, w wieku 31 lat dołączył do organizacji. Mówi się, że ze strukturami organizacji zapoznał go jego teść (ojciec Elżbiety)- Jerzy VI, który był również masonem.

król Jerzy VI i symbole masońskie
Cyrkiel i węgielnica, a w środku litera G – jeden z najbardziej znanych symboli masonerii

Fragment w brytyjskiej telewizji BBC, gdzie mowa o przynależności Filipa do masonerii.

Organizacje masońskie, żegnały go na swoich oficjalnych stronach.

Pożegnalny wpis dla księcia Filipa od masonerii w Berkshire

W 2013 obchodził 60 lecie swej przynależności do organizacji masońskiej.

Również u pielęgniarki królowej Elżbiety II można było zobaczyć element masoński. Obok cyrylicy z węgielnicą, możemy zobaczyć… pentagram.

Jest to klamra królewsko-masońskiego szpitala. Otrzymują ją wysoko wykwalifikowane pielęgniarki.
Na zdjęciu pielęgniarki uczące się w królewskim szpitalu Masońskim
Szpital masoński, u góry widzimy jedno oko
Ubranie pielęgniarki można zobaczyć w muzeum “Freemasonry London Museum”

Sam Filip dożył 99 lat. Z Elżbietą byli małżeństwem 73 lata, jednak brytyjskie media regularnie opisywały jego zdrady. Podobnie o królowej mówi się, że była niewierna swemu mężowi.

Ostatnie zdjęcia Filipa przed śmiercią
Filip wracający ze szpitala przed śmiercią

W 1988 Deutsche Press-Agentur książę Filip wypowiedział swoje słynne zdanie:

“Jeśli miałbym być reinkarnowany, chciałbym powrócić jako śmiertelny wirus, by przyczynić się do zmniejszenia problemu z przeludnieniem.”

3. Niemieckie korzenie Windsorów

Istotnym elementem całej tej królewskiej układanki, jest to, że rodzina ta miała niekoniecznie brytyjskie korzenie. Elżbieta II, Filip – jej mąż, a także członkowie rodziny królewskiej mają niemieckie korzenie. Nie jest to całkowicie tak zwana “niebieska krew”, jak zwykło się to mówić.

Filip miał pochodzenie duńsko-niemieckie, więc nie był on Brytyjczykiem.

W 1917 roku król Jerzy V, wydał dekret, iż od tej chwili brytyjska rodzina królewska nosi nazwisko Windsor. Ich pełnym nazwiskiem przed tym wydarzeniem było niemieckie nazwisko Saxe-Coburg-Gotha, a Windsor miała kojarzyć się jednoznacznie z Brytyjczykami.

Jeden z biografów, G St Aubyn powiedział o królowej Wiktorii: “W jej żyłach bodajże nie ciekła ani kropla angielskiej krwi”.

Siostry nazistki

Trzy siostry Filipa miały za męża nazistę. Dostały one zakaz pojawienia się na ślubie Filipa i Elżbiety, by nie zgorszyć Brytyjczyków. Pojawiły się za to w 1953 na koronacji królowej, wtedy uznano, że ta sprawa sprzed lat wystarczająco ucichła.

Również sam fakt posiadania niemieckich korzeni przez Filipa, nie był mile widziany wśród podwładnych.

Edward VIII nazywany był “nazistowskim królem” Wielkiej Brytanii. Dla Amerykanki Wallis Simspon porzucił koronę.Wallis popierała partię faszystowską. Edward otwarcie podziwiał politykę gospodarczą Hitlera.

Na zdjęciu Hitler podający rękę księżnej Windsoru Wallis Simpson. Po środku książę Windsoru (byłego króla Edwarda VIII)

nazistowski symbol na ramieniu ksiecia harrego
Książę Harry z nazistowskim symbolem na ramieniu

4. Królowa Elżbieta i hitlerowskie pozdrowienie

W 2015 na światło dzienne wyszły nagrania królowej Elżbiety. Nagranie z roku 1933 przedstawia króla Edwarda VIII, który instruuje dzieci, jak wykonywać pozdrowienie nazistowskie,  w tym 6 letnią Elżbietę.

Magazyn The Sun a na okładce nazistowski gest królowej Elżbiety

Na poniższym nagraniu królewski korespondent Roya Nikkhah bardziej, niż samym nagraniem, czyli nazistowskim gestem królowej Elżbiety, przejmuje się tym, kto je udostępnił… W końcu nieskażona opinia o rodzinie królewskiej jest najważniejsza.

5. Niepełnosprawne kuzynki królowej Elżbiety, uśmiercone za życia

Nerissa (ur 1919) i Katherine (ur w 1926) były córkami John’a Bowes-Lyon’a i jego żony Fenelli. Były one kuzynkami Elżbiety. Obydwie urodziły się niepełnosprawne, co jak widać nie pasowało do obrazka, idealnej rodziny królewskiej.

drzewo geneaologiczne rodziny królewskiej kuzynki królowej Anglii nerissa i elizabeth
Drzewo geneaologiczne rodziny królewskiej. Od dołu po lewej możemy zobaczyć Królową Elżbietę, a po prawej jej niepełnosprawne kuzynki

W 1941 roku w wieku 15 i 22 lat, oddano je do szpitalu dla umysłowo chorych. W tym w samym dniu, zabrano ich 3 kuzynki, które również były umysłowo chore, do tego samego szpitala.

Siostry zostały porzucone przez rodzinę królewską i aż do śmierci nie odnotowano żadnych wizyt ze strony royalsów. Jedynie co roku, rodzina płaciła tylko 125 funtów szpitalowi.

Niepełnosprawne siostry Elżbiety II

W 1963 rodzina królewska poinformowała, iż obydwie już nie żyją. Dopiero w 1987 zdementowano tę informację, gdzie na jaw wyszła prawda o żyjących nadal siostrach.

Nerissa zmarła w 1986, a na jej pogrzebie pojawiły się tylko pielęgniarki. Została pochowana w zbiorowym gronie. Na grobie pojawiła się jedynie plastikowa tabliczka z numerem i nazwiskiem zmarłej.

Dla porównania pogrzeb królowej kosztował około 20 milionów funtów, z pieniędzy podatników…

Miliardy funtów za to wyniosą wymiany banknotów, skrzynek pocztowych, mundurów i wielu innych, po śmierci królowej.

W 1997 Katherine przeniesiono do domu opieki w Surrey. Zmarła w 2014 w wieku 87 lat.

Wydany został również komunikat, że Elżbieta II nie będzie komentowała tej sprawy.

W ośrodku, którym umieszczono kuzynki królowej Elżbiety, panował brud, głód, brakowało podstawowych środków do życia. Mieszkańcy musieli dzielić się ubraniami między sobą.

Podczas, gdy siostry były zamknięte w szpitalu psychiatrycznym, nadal w świetle reflektorów Królowa Matka, wychowywała swoje dwie pozostałe córki – Małgorzatę i Elżbietę – która została wreszcie królową Anglii.

Co gorsza – Elżbieta I była patronką działalności charytatywnej dla osób upośledzonych umysłowo!

Gdy zamknięto szpital, dyrekcja skontaktowała się z pałacem królewskim, z zapytaniem co z dalszym losem, niepełnosprawnych członków rodziny królewskiej. Królowa zignorowała listy, więc przeniesiono je do innej placówki.

film o kuzynkach Elżbiety II

W serialu “The crown” sezon 7, odcinek czwarty, poruszono wątek uśmierconych za życia kuzynek.

Scena z serialu The crown – na zdjęciu kuzynki Elżbiety widzące ją w telewizji
Jedna z sióstr w serialu pokazująca zdjęcie Elżbiety

Pielęgniarki pracujące w ośrodku, opowiadały, że bliźniaczki były świadomie królewskiej pozycji ich rodziny. Gdy tylko widziały je w telewizji, wstawały i oddawały pokłon królowej. Miały też zdjęcia rodziny.

Katherine – zdjęcie zrobione przez angielskiego dziennikarza, podającego się za kogoś bliskiego

6. Ukrywany przez rodzinę królewską książę

Podobny los spotkał księcia Johna, brata króla Edwarda VIII. W 1919 zmarł on na epilepsję, gdy miał zaledwie 13 lat.

Biograf rodziny królewskiej twierdził, iż jego ojciec znęcał się nad nim regularnie i jego rodzeństwem, pod nieobecność matki. Matka widywała się z nim i rodzeństwem na zaledwie godzinę dziennie. Mówi się, że znęcanie się nad chłopcem doprowadziło do jego gorszego stanu zdrowia i zalęknienia. Do czwartego roku życia chłopiec był normalnym, zdrowym chłopcem.

Za życia rodzina królewska ukrywała go w posiadłości Sandringham, gdzie opiekę sprawowała nad nim pielęgniarka. “Ten biedny chłopiec stał się bardziej zwierzęciem niż czymkolwiek innym” napisał w liście król Edward. Niebieska krew uważana była w rodzinie królewskiej za czystszą, niż jakakolwiek inna, a osoba z niepełnosprawnością przynosiła tylko wstyd. Dodatkowo epileptyków w  tamtych czasach, traktowano jak szaleńców.

Nagłówek jednej z brytyjskich gazet o księciu Janie “Książę rodziny królewskiej zamknięty i pozostawiony na śmierć w wieku 13 lat

Nawet, gdy książę jechał do lekarza, samochód był szczelnie zakryty, by tylko prawda nie wyszła na jaw. Rodzina odwiedzała go najwyżej raz do roku. W wieku 12 lat nazywano go “chłopcem potworem”, gdyż był dosyć wysoki, jak na swój wiek.

książę Jan

Nie był obecny na koronacji swego ojca w 1911, gdyż na jaw mogłaby wyjść jego choroba i byłoby to splamienie idealnego obrazka królewskiego. Gdy w 1918 wykonywano zdjęcie rodziny królewskiej, w pałacu Buckingham, obecni byli wszyscy, oprócz chłopca. Nie pasował do idealnego obrazka rodziny.

Chłopiec zmarł samotnie w wieku zaledwie 13 lat, po ciężkim ataku epileptycznym. W tym momencie nie było przy nim nikogo z rodziny, czy nawet lekarza.

Magazyn Independent ” Zaginiony książę z Domu Windsorów”

Jego matka królowa Maria po śmierci napisała w liście

Ogromny szok, choć dla niespokojnej, biednej duszy małego chłopca śmierć przyszła jako wielka ulga (…)”

„Jeśli czują (rodzina królewska), że mają kogoś, kto nie spełnia wymogów, chcą wypisać go z podręczników historii, a tak się stało w przypadku księcia Jana. W chwili, gdy umarł, nie słyszymy o nim więcej. Rodzina królewska, jeśli czytasz gazety, to rodzina z pięciorgiem dzieci, a nie sześciorgiem i łatwiej zapomnieć o dziecku, które zmarło, gdy był nastolatkiem.” -Christopher Wilson (królewski biograf), w filmie dokumentalnym UKTV Prince John, “Tragiczny sekret Windsorów”.

Dokument o księciu, z wypowiedziami jego koleżanki z dzieciństwa. O księciu powstał również film “Nieznany książę”.

7. Druidzi i królowa Elżbieta

W 1946 królowa wzięła udział tajemniczej ceremonii druidzkiej.

zdjęcie z ceremonii – po środku królowa Elżbieta

Mężczyzna na nagraniu – arcydruid Crwysen Williams pije z rogu obfitości, który znany jest z mitologii greckiej. Jest to symbol dostatku i dobrobytu. W tym pogańskim obrzędzie, wprowadza ją w szeregi mistycznego Kręgu Bardów. Podczas święta Eisteddfod, na górze Ash.

Dzięki badaczom wiemy, że druidzi składali ofiary z ludzi i zwierząt. W angielskiej wsi Alveston znaleziono szczątki 150 osób, pochodzące z czasów mniej więcej 200 r. n.e  “Mogła to być gigantyczna ofiara, która miała ugłaskać bogów i skłonić ich do zagwarantowania zwycięstwa nad Rzymianami. – Mark Horton angielski archeolog.

Pliniusz Starszy – historyk i pisarz rzymski sugerował, iż Celtowie praktykowali rytualny kanibalizm. Zjadali ciała wrogów, wierząc, że dadzą im siłę. Smierć niewinnych ludzi miała im dawać łaskę u bogów.

“Masz ciasną pętle w okół szyi, a w momencie, gdy szyja była ściśnięta i gardło było podcinane – to powodowało to ogromną fontannę krwi” – słowa archeolog Mirandy Aldhouse-Green eksperta w temacie Druidów w Walii

Artykuł w UK o Stonehenge – “Czy była to świątynia ofiar z ludzi?”

Znaleziono tam szczątki ludzi i zwierząt. Rany, czy sposób ułożenia ciała sugerowały, że było to rytualne zabijanie ludzi.

Do składania ofiar, Druidzi używali Wickermana, po polsku mówimy “Wiklinowy pan”. Do środka wkładano ludzi, których palono. Na ofiary wybierano przestępców, niewolników albo przypadkowe osoby.

wickerman druidzi wiklinowy pan celtowie ofiary z ludzi
Wickerman – wiklinowy pan i rytuał składania ludzi przez Druidów
celtowie druidzi kukła wickerman wiklinowy pan
Współcześni Druidzi i rytuał z wiklinową kukłą

8. Tajemnicze morderstwo w posiadłości rodziny królewskiej

W 2012 na terenach posiadłości królewskiej, odnaleziono ciało 17 letniej, zaginionej, jak się okazało dziewczyny. Zwłoki nastolatki miały tam leżeć od 4 miesięcy, a policja podejrzewała morderstwo.

Sandringham House to miejsce, gdzie rodzina królewska spędza święta Bożego Narodzenia. Od 1862 jest to ich prywatny dom, od 4 pokoleń. Miejsce ma aż 600 akrów.

rezydencja królewska Sandringham estate

 

9. Pielęgniarka popełnia samobójstwo, po “żarcie” telefonicznym, “z królową”

Jacintha Saldanha, to hinduska pielęgniarka, która pracowała w szpitalu King Edward VII, w Londynie. W tym samym szpitalu w grudniu 2012, ogłoszono, że znajduje się tam Kate Middleton. 4 grudnia o 5:30 rano Jacintha, która była główną pielęgniarką, otrzymała telefon ze słowami “Czy mógłbym porozmawiać z moją wnuczką, Kate?”. Odpowiedziała: “O tak, chwileczkę”. Był to tak zwany żart australijskiej stacji radiowej. Rozmówca podawał się za królową Elżbietę i imitował jej brytyjski akcent.

Telefon australijskiego radia do pielęgniarki Kate Midletton - Jacintha Saldanha
Telefon australijskiego radia do pielęgniarki Kate Midletton – Jacintha Saldanha

Saldanha podała telefon pielęgniarce księżnej, by mogła porozmawiać z “królową”. Pielęgniarka rozmawiała z osobą podającą się za królową przez około 2 minuty, informując o stanie zdrowia Kate.

Jacintha, pielęgniarka, która podała słuchawkę koleżance, została znaleziona martwa kilka bloków od szpitala o 9:35, w którym była Kate. Podano, że było to samobójstwo, po incydencie z “żartem”, a brytyjskie media podkreślały, że nie było w tej śmierci nic podejrzanego… Pielęgniarka osierociła dwójkę dzieci. 

Samobójstwo angielskiej pielęgniarki kate middleton prank z telefonem od królowej
Rodzina zmarłej pielęgniarki Jacinthy Saldanhy. Mąż, córka i syn. W ręku trzymają zdjęcie pielęgniarki.

Pozostają pytania takie jak:

 • Skąd dziennikarze wiedzieli, gdzie znajduje się księżna i skąd mieli numer do oddziału, w którym była? Ten prywatny szpital słynął z zachowania poufności i specjalizował się w przyjmowaniu tak zwanych VIP-ów, w sekrecie.
 • Dlaczego pielęgniarka, która podała tylko słuchawkę miałaby popełnić samobójstwo, skoro to nie ona wyjawiła prywatne informacje o księżnej?
 • Dlaczego uznano od razu, że nie ma nic podejrzanego w jej śmierci?
 • I ostatnie – dlaczego rodzina musiała tak publicznie ją opłakiwać i dawać przemowy przed prasą?

Niektórzy podejrzewają, że pielęgniarka wiedziała zbyt dużo i dlatego poniosła śmierć. W końcu miała dla kogo żyć i nie było to aż tak ogromne przewinienie z jej strony. Odpowiedzi zapewne nigdy nie poznamy…

Australijscy dziennikarze nie zostali w jakikolwiek sposób ukarani, jedynie przeprosili na wizji, za swój śmiertelny żart.

10. Powiązania rodziny królewskiej z pedofilami

Nie jest tajemnicą, że Jeffrey Epstein, to jeden z największych, znanych przestępców seksualnych na świecie. A dodatkowy powiązany z ogromną ilości znanych osób takich jak: Clintonowie, Trump, Musk, Gates i wielu innych…

A także znajomość z rodziną królewską, jak możemy zauważyć na poniższych zdjęciach.

Miał on wyspę, na którą przybywały same, znane osoby, by korzystać z seksualnej rozrywki do woli.

Został oskarżony on o pedofilię, molestowanie, gwałty.  Na jego wyspie znajdowały się również podziemne tunele, gdzie przebywały porywane dzieci, a także osoby dorosłe.

W 2019 rzekomo popełnił samobójstwo, w celi, gdzie całkowicie przypadkowo wyłączone zostały kamery.

Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell w posiadłości królowej Elżbiety
Królowa Elżbieta w swojej posiadłości, siedząca w tym samym miejscu co Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell
Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell w posiadłości królowej Elżbiety, po prawej w tym samym miejscu siedzi królowa
Książę Andrew Andrzej z Jeffrey Epsteinem rodzina królewska
Książę Andrew i Jeffrey Epstein
donalda trump melissa jeffrey epstein ghislaine maxwell
Od lewej: Donald Trump, Melania Trump, Jeffrey Epstein, Ghislaine Maxwell
fragment mojego filmu o Trumpie

Jimmy Saville 

Podobnie z powiązaniami z Jimmy Savile. Jimmy był brytyjskim prezenterem telewizyjnym i radiowym. W telewizji znany był z ciętego języka i obraźliwych żartów. W 2011 zmarł, a w 2012 wszczęto śledztwo na temat seksualnych przestępstw Saville’a. Miał on dopuścić się co najmniej 400 przestępstw na tle seksualnych, w tym gwałtach na dzieciach. Wydarzenia miały miejsce w studiu telewizji BBC, szpitalach, a nawet hospicjum dla umierających. 

jimmy saville wspólnie spedzajacy czas z krolem karolem
Jimmy Saville i król Karol byli razem widywani regularnie.

W placówkach medycznych, takich jak szpitale, czy hospicja molestował i gwałcił osoby wieku 5 do 75 lat, w tym również martwe osoby…. Był on tam wolontariuszem. Co ciekawe w budynku BBC nie raz plotkowano, że Saville ‘lubi dzieci’.

Ofiary wiele razy skarżyły się na zachowanie predatora, niestety były uciszane – czy w to w studiu BBC, czy szpitalach.

Księżna Diana uczestniczyła w otwarciu działu szpitala, gdzie w ceremoniach brał udział Jimmy. Jedna z pielęgniarek opowiadała, jak Diana zapytała jednego z małoletnich pacjentów co robi w szpitalu cały dzień. Saville odpowiedział ‘oglądają porno”. Diana zaśmiała się tylko.

Saville nazywał Dianę “jego dziewczyną”.

jimmy saville i księżna diana
Jimmy Saville z księżną Dianą

Mówi się, że Saville miał duży wpływ na decyzje Karola i był szanowany w rodzinie królewskiej. 

Za szczególne zasługi na rzecz bezbronnych, otrzymał on order od papieża Jana Pawła II. Otrzymał także odznaczenie od brytyjskiej premier Margaret Thatcher. Był uwielbiany też przez The Beatles.

jimmy saville i zespół the beatles
The Beatles z Saville’m
zespół muzyczny the beatles okładka płyty z noworodkami
Okładka zespołu The Beatles z krwistymi kawałkami ciała i rozerwanym noworodkiem
księzna diana wielkiej brytanii dzieci ze szpitala z jimmy saville
Na zdjęciu księżna Diana, Jimmy Saville, z dziećmi ze szpitala
jimmy saville z dziećmi
Jimmy Saville z dziećmi ze szpitala, rozdający prezenty

11. Pogrzeb królowej Elżbiety

Na uroczystościach króla Karola, w dniu orędziu króla na czele parady można było zobaczyć kozę. Jedni twierdzą, że to po prostu symbol rodziny królewskiej i tak zwana maskotka. Inni natomiast widzą przede wszystkim symbolikę rogów.

Biała koza na przodzie parady.
Bafomet satanistyczny, głowa kozy z rogami.

Na oficjalnym, Instagram’owym profilu rodziny królewskiej pojawił się fragment z uroczystości pogrzebowej królowej. Widzimy na niej podłogę w kratkę, która znana jest z symboliki masońskiej, oraz coś, co przypomina odwrócony krzyż.

Zrzut z oficjalnego Instagrama brytyjskiej rodziny królewskiej
odwrócony krzyż oraz podłoga w kratkę

12. Mężczyzna spada z okna pałacu Buckingham

W 2015 roku pojawiło się bardzo niepokojące nagranie, z pałacu Buckingham, gdzie widzimy nagiego mężczyznę (bądź nastolatka), który próbuje uciec z budynku na linie, która zwisa z okna. W pewnym momencie niestety spada i najprawdopodobniej ginie na miejscu, gdyż jest to dosyć duża wysokość. Nagranie sfilmowały dwie turystki, które się po prostu z tego… śmieją.

mężczyzna zwisa na pałacu buckingham w anglii
Mężczyzna uciekający z okna pałacu prezydenckiego w Buckingham

Oczywiście pojawiło się sprostowanie tego nagrania wyjaśniające, iż to tylko telewizyjne show… Tutaj filmik który rzekomo wyjaśnia zdarzenie, mówiąc, że było to tylko telewizyjne show…

13. Kate Middletone i dziecko Rosemary

Alfie Evans, to 2 letni chłopiec, który cierpiał na nieznaną chorobę. Angielscy lekarze pomimo błagań rodziców, odłączyli go od aparatury podtrzymującej życie.

alfie evens z rodzicami
Alfie Evans z rodzicami

Alfie’go odłączono 23 kwietnia, a zmarł 27/28 kwietnia w nocy. Co ciekawe, w dniu odłączenia aparatury, urodził się książę Louis. Kate w tym dniu nałożyła czerwoną sukienkę, z białym kołnierzykiem. Taką samą sukienkę miała na sobie bohaterka filmu “Dziecko Rosemary”.

Rosemary, nie pamięta dokładnie, jak zaszła w ciążę. Pamiętała, że stało się to, po poczęstunku od sąsiadów. U ciężarnej pojawia się nagły apetyt na krwiste mięso, bladość i chudnięcie.

Bohaterka dowiaduje się, że jej sąsiadami są sataniści, którzy odprawiają nad nią swe zaklęcia. W końcu rodzi dziecko, które jak   jej powiedziano – umarło przy porodzie.

Pewnego dnia okrywa u sąsiadów noworodka, spogląda do kołyski i zaczyna wrzeszczeć. Sataniści mówią jej, że dziecko ma przerażające oczy, po swym ojcu szatanie. Okazuje się, że dziecko jest antychrystem, który ma zapanować nad światem.

rosemary czerwona sukienka z bialym kolnierzykiem kate middleton
Zdjęcie Rosemary z filmu “dziecko Rosemary”. Po prawej czerwona sukienka Kate Middleton

Jedni widzą w tej sytuacji kompletny przypadek, a inni coś więcej.

14. Porwane dzieci z Kanady przez króla i królową

W 2021 roku odnaleziono szczątki 215 dzieci nieopodal dawnej szkoły Kamloops Residential School w Kolumbii Brytyjskiej, w Kanadzie. Najmłodsze miały tylko 3 lata. Szkoła działała w latach 1890-1969. Tego typu szkoły zakładał rząd kanadyjski i były administrowane przez kościół katolicki.

katolicki ksiądz z indiańskimi dziećmi zabranymi rodzicom

W tamtych czasach rdzenne dzieci były siłą odbierane rodzicom i siłą “nawracane” na katolicyzm i na styl życia europejsko-kanadyjski. Mieli się asymilować z resztą społeczeństwa, nie odstawać od grupy.

Katolicka zakonnica w rezydencyjnej szkole z indiańskimi dziećmi

W szkołach tych dochodziło do ogromnych nadużyć, dzieci były wykorzystywane fizycznie, seksualnie. Ciężko pracowały, poddawano je również eksperymentom medycznym. Niektóre głodzono, zamykano, poddawano torturom. A wiele z nich również zabijano – w szczególności te, które nie chciały poddać się temu systemowi. Oczywiście wszystko oficjalnie było robione dla dobra dzieci i dobra kraju. Dzieci oddzielano od swojego rodzeństwa, zakazano im też mówić we własnym języku.

Niektóre dzieci były też oddawane do adopcji za granicę, jak choćby do Wielkiej Brytanii. Dzieciom mówiono, że są sierotami powojennymi i nie mają rodziców.

książka “Two Worlds: Lost Children of the Indian Adoption Projects” o losie indiańskich dzieci oddanych do adopcji

William Coombes to jeden z ocalałych ze szkoły, który opowiedział historię z przeszłości. Mówił o wizycie królowej w szkole. Królowa Elżbieta wraz z mężem Filipem, pojawiła się tam bez fanfar i szczególnej zapowiedzi w 1964. Z okazji przyjazdu pary królewskiej dzieci otrzymały nowe ubrania oraz jedzenie. Dzieciom kazano pocałować buty królowej, a następnie dziesięcioro dzieci zostały zabranych na “piknik”, z którego już nigdy nie wrócili…

Zeznania Williama Coombesa na temat zbrodni na dzieciach, w Kanadzie

Zeznania ocalałych osób, w tym Williama Combes’a możemy zobaczyć w tym filmie.

sterylizacja dzieci indiańskich

W lutym 2022 roku odkryto kolejne 54 groby dzieci, w pobliżu katolickiej szkoły Fort Pelly w Kanadzie. Co ciekawe – po odkryciu 215 szczątek dzieci w 2021, miesiąc później odnaleziono 751 nieoznakowanych grobów dzieci, z katolickiej szkoły Marieval w Saskatchewan, w Kanadzie.

A to zapewne tylko kropla w morzu, jeśli chodzi o te makabryczne ludobójstwo…

Zakończenie

To tylko część różnych historii na temat rodziny królewskiej. Jak możemy wywnioskować, nie jest to rodzina, której powinniśmy oddawać pokłony.

Dziękuję, jeśli przeczytałeś/aś mój artykuł. Podziel się z nim na swoich social mediach, by mógł dotrzeć do większej ilości.

Możesz postawić mi kawę, w podzięce za moje treści. Pomagasz mi opłacić stronę www, a także programy do edycji zdjęć i filmów. A dodatkowo przypominasz że moja praca ma sens.
Przeczytaj o zagrożeniach Halloween

10 komentarzy do “Ciemna strona królowej Anglii Elżbiety II

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *