Halloween najbardziej satanistyczne święto. Zagrożenia ze świętowania go.

Święto Halloween, które ma korzenie pogańskie, a przede wszystkim satanistyczne wypada z nocy 31 października na 1 listopada. W dzisiejszym wpisie na temat zagrożeń związanych ze świętowaniem Halloween dowiesz się:

 • Czym tak naprawdę jest Halloween?
 • Czy chrześcijanie powinni je obchodzić?
 • Jakie wynikają zagrożenia ze świętowania Halloween?
 • Czy warto odwiedzać zmarłych i chodzić na cmentarz?
 • Czy mamy obchodzić Zaduszki?
 • Jak wygląda kalendarz satanistyczny w październiku?

Czym jest Halloween? 

Halloween jest obchodzone w nocy z 31 października na 1 listopada. Wielu satanistów na 10 miesięcy przed 31 października płodziło dzieci (nadal to robią), które podczas Halloween będą składane w krwawej ofierze szatanowi. Hallow z języka angielskiego oznacza uświęcać, poświęcać. Czyli poświęcamy się w ten dzień szatanowi.  All Hallows’ E’en – Wigilia wszystkich świętych. Podczas Halloween składane są krwawe ofiary z ludzi, dzieci i zwierząt. Otwierane są też groby zmarłych. Oficjalnie mówi się, że takie rzeczy działy się dawno temu, ale prawda jest taka, że to święto jest tak obchodzone po dziś dzień. Biorąc udział w święcie szatana otwierasz drzwi szatanowi. Dajesz mu zgodę na wejście do Twego życia.

dynie halloweenowe znaczenie
Dynie na Halloween

Geneza święta

Nie jest znane dokładne pochodzenie Halloween. Mogło nim być święto rzymskie na cześć bóstw owoców i warzyw. Mogło to być też celtyckie święto na powitanie zimy. Z 31 października na 1 listopad Celtowie przygotowywali się na czas zimowy. Druidzi odwiedzali wtedy domy i domagali się datków. Kto odmówił był przeklęty. Teraz mówimy “cukierek albo psikus”. Brzmi oczywiście bardzo niewinnie. Oficjalnie mówi się, że przebranie Halloweenowe odstraszać złe duchy, w rzeczywistości ściąga na nas demony. Cukierki za to miały obłaskawiać duchy. Podczas tego święta rozpoczynali walkę światła z ciemnością. Gdy zapadał mrok na ołtarzach gaszono stary ogień i podkładano nowy, który miał palić się przez cały rok. Były ogniska dziękczynne, do których wrzucano część zbiorów, na cześć bóstw. Paliły się również ofiary ze zwierząt i ludzi. W okół ogniska tańczono, pito alkohol oraz przepowiadano przyszłość. Wierzono, że ogień był drogowskazem dla ‘dobrych’ duchów. Podczas tej nocy ludzi nawiedzały duchy, dla których zostawiano miski z jedzeniem przed domem. Ubierali się w brzydkie stroje, gdyż wierzyli, że duch nie wejdzie do ciała biedaka. Wierzyli, że odstraszą duchy poprzez wycinanie przerażających twarzy w rzepie i przez ubieranie się na czarno.

stroje na halloween dawniej
przebrania halloweenowe

W tym filmie były czarownik mówi o tym, że druidom oddawano służących na ofiarę. Jeśli nie było służącego w domu, to kogoś z rodziny (około 8 minuta filmu) Na drzwiach malowano pentagram, by zwołać demony.

druidzi rytuał i ofiary z ludzi

Podczas rytuałów, w kotle z ogromnie wysoką temperaturą trzymane były jabłka. Woda bulgotała przez kilka godzin. Jeśli udało ci się złapać jedno zębami za pierwszym razem, z związanymi rękami, mogli cię puścić wolno. Problem w tym, że temperatura była tak wysoka (100 stopni), że człowiek po włożeniu głowy do tego kotła byłby totalnie poparzony. Jak mówi mężczyzna w filmie od temperatury były wewnętrzne poparzenia, można było stracić wzrok i słuch. Jeśli się nie udało złapać jabłka, to byłeś ofiarą rytuału. Do tej pory ludzie wykorzystują te zabawę na Halloween. Chociażby w przedszkolach.

moloch bóg stary testament ofiary z dzieci i ludzi
Bożek Moloch, bóg Ba’al. Oddawano mu na ofiarę dzieci
łowienie jabłek na halloween, halloweenowa zabawa dzieci w przedszkolu
łowienie jabłek na halloween, halloweenowa zabawa dzieci w przedszkolu
pogańskie święto halloween
dynia na halloween

List do Efezjan 6:12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich Toczona jest bitwa duchowa. To nie w ciele walczymy.

Dlaczego chrześcijanie nie powinni obchodzić Halloween?

Halloween to przede wszystkim święto śmierci, a Bóg jest Bogiem życia. Dlaczego w ogóle mielibyśmy świętować śmierć i całą ciemność z nią związaną? Chrześcijanie wierzą w zmartwychwstanie Jezusa i skupiają się na tym, co zyskaliśmy dzięki niemu. Jesteśmy nowym stworzeniem. Stare przeminęło. Rzymian 13:12 Odrzućmy uczynki ciemności, a przyobleczmy się w zbroję światła. 2 Koryntian 6:14 Cóż ma wspólnego światło z ciemnością? Halloween przynosi przekleństwa na twoja rodzinę do trzeciego i czwartego pokolenia. Jeśli ty będziesz je świętował, to twoja rodzina w przyszłości też to zrobi. Twoje konsekwencje poniosą kolejne pokolenia w rodzinie.

II Księga Mojżeszowa 20:5 Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą.

Wróżby i czary

sabat czarnownic czarownica halloween

W księdze Kapłańskiej 19:31 jest napisane Nie będziecie się zwracać do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz! Ten werset mówi o tym, iż zwracanie się do istot pozaziemskich (np duchy) jest zabronione. To z Bogiem mamy rozmawiać. To Bóg ma dawać nam dobrą radę, a nie wróżbici, czy czarownice. Oczywiście może się zdarzyć, że to co powiedzą będzie pokrywało się z prawdą i z pewnością będą dla Ciebie mili i kuszący. Ale ostatecznie może Ci to wyrządzić wiele krzywdy, gdyż ich bogiem jest szatan, a on nie daje nic dobrego.

W Księdze powtórzonego prawa 18:9 jest napisane: 
Gdy ty wejdziesz do kraju, który ci daje Pan, Bóg twój, nie ucz się popełniania tych samych obrzydliwości jak tamte narody. (Poprzednie pokolenia uprawiały czary)

10 Nie znajdzie się pośród ciebie nikt kto by (…) uprawiał wróżby, gusła (magiczny obrzęd, wywoływanie duchów), przepowiednie i czary; 11 nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Ewidentnie mowa o tym, że jest to zakazane. Podobnie ze zwracaniem się do umarłych. Rozmowa z nim w jakikolwiek sposób. Nie rozmawiasz wtedy ze zmarłym, tylko demonem. Tak samo nie warto chodzić na cmentarz (nie mówię akurat o pogrzebie) Jeśli nawiedza cię ktoś zmarły we śnie, bądź na jawie, to nie jest ta osoba, którą znałeś za życia, to demon, którzy przychodzi zwodzić i niszczyć twoje życie. O tym będzie jeszcze w dalszej części wpisu.

12 Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni. Z powodu tych obrzydliwości wypędza ich Pan, Bóg twój, sprzed twego oblicza. 13 Dochowasz pełnej wierności Panu, Bogu swemu. 14 Te narody bowiem, które ty wydziedziczysz, słuchały wróżbitów i wywołujących umarłych. Lecz tobie nie pozwala na to Pan, Bóg twój. Tu jest mowa o tym, iż Bóg wydziedzicza tych, którzy uprawiają czary i tym podobne. To znaczy pozbawia błogosławieństw, bo oddali się diabłu.

Księga Kapłańska 7:26-27 Gdziekolwiek będziecie mieszkać, nie wolno wam spożywać żadnej krwi: ani krwi ptaków, ani krwi bydląt. 27 Ktokolwiek spożywa jakąkolwiek krew, będzie wykluczony spośród swego ludu. Jak wiadomo podczas Halloween spożywa się krew. Tu mowa o tym, że nie wolno spożywać żadnej, gdyż przynosi to zniszczenie.

Władza nad kobietami jest jednym z nieukrywanych celów magii. Nagie tańce oraz seks grupowy cechuje zarówno praktyki czarnej jak i białej magii. Ołtarz to często naga dziewczyna. Na zdjęciach Anton LaVey wraz żoną i osobami biorącymi udział w rytuale.

Anton LaVey “czarny papież” rytuał satanistyczny

Anton LaVey autor Biblii szatana rytuał satanistyczny

 

Skąd te zakazy i dlaczego zabronione

Spirytyzm był przestępstwem za które w Izraelu (Stary Testament) była kara śmierci. Księga Wyjścia 22:17: Nie pozwolisz żyć takiej, która się oddaje czarom W Biblii mamy historie Saula który posłuchał rad wróżki, zamiast radzić się Boga i było to powodem jego upadku, a ostatecznie śmierci. Oczywiście Bóg go nie zabił dosłownie jak niektórzy mogą wnioskować. Saul sam rzucił się na miecz na skutek nieudanej i nieprzemyślanej walki. Nie posłuchał Boga, więc upadł. Historie przeczytacie w Księdze Kronik 10:1-14

W Starym Testamencie mamy informacje, że na porządku dziennym było wywoływanie duchów, radzenie się wróżbitów czy kłanianie się bożkom. Pogańskie bożki były po prostu demonami. John Ramirez był satanista powiedział, że zabierając figurki do domu, zabieramy ze sobą demona, który zamieszka w nas i naszym domu. Są ludzie, którzy rzucają na nie specjalne klątwy i chlubią się tym, że przynoszą zniszczenie.

 

moloch bóg stary testament ofiary z dzieci i ludzi

bożek Moloch –  składano mu ofiary z dzieci i ludzi

Anton Szandor LaVey (założyciel i najwyższy kapłan kościoła szatana, twórca biblii szatana) powiedział:

Cieszę się, że chrześcijańscy rodzice pozwalają swoim dzieciom uwielbiać diabła choć raz w roku. (mając na myśli Halloween)

anton szandor lavey szatan satanizm halloween biblia szatana
Anton Szandor LaVey i pentagram w tle

 

Cmentarze i rozmowa ze zmarłymi

Ludzie chodzą chętnie na cmentarze (w szczególności w Polsce jest to bardzo ważne święto) i „rozmawiają” tam ze zmarłymi oraz ich „odwiedzają”. Problem w tym, że na cmentarzu nikogo nie ma. Oczywiście musimy pochować ciało w grobie, ale w trumnie jest już tylko ciało. Nic więcej. A później szczątki. Nic z nas nie zostaje. Dusza idzie do piekła albo do nieba. Nie do czyśćca jak niektórzy błędnie myślą. Natomiast o czym trzeba przede wszystkim pamiętać to, to, że demony nie umierają ze zdemonizowanym. Gdy żyje szukają okazji do zawarcia nieczystego związku, by moc wejść w kogoś innego, by po śmierci wejść legalnie w następną ofiarę. Jeśli są gdzieś “otwarte drzwi”, to demony znajdują pretekst, by wejść w bliskich zmarłej osoby. Oczywiście, gdy jesteśmy przykryci krwią Jezusa i oddaliśmy mu swoje życie, to diabeł nie ma do nas przystępu. Co nie znaczy, że niektórzy wierzący nie mogą być zdemonizowani. Na cmentarzu przebywają bezdomne (po śmierci osób) demony. Czarownice, wróżbiarze czy szamani nieprzypadkowo kładą się na grobach zmarłych. Chcą by ich moc i wiedza przeszła na nich.

Kaznodziei Salomona 9:5 Wiedzą bowiem żywi, że muszą umrzeć, lecz umarli nic nie wiedzą i już nie ma dla nich żadnej zapłaty, gdyż ich imię idzie w zapomnienie. (Zmarli nie są już niczego świadomi. Nie ma z nimi kontaktu)

Dotykanie i całowanie zmarłych oraz zagrożenia z tym związane

dzień zmarłych zaduszki meksyk
odwiedzanie zmarłych na grobie, tańce i śpiewanie w Meksyku

 

Na pogrzebach ludzie mają zwyczaj otwierać trumny i żegnać się ze zmarłymi, to znaczy przytulać ich, bądź całować… co ciekawie w Starym Testamencie jest mowa o tym, by nie dotykać ciała zmarłego. To wystarczy demonom jako pretekst, by w kogoś wejść. Wszystkie osoby, które przebywały w namiocie ze zmarłym musiały rytualnie się oczyścić. (Księga Liczb 19:1-11)

11 Kto się dotknie zmarłego, jakiegokolwiek trupa ludzkiego, będzie nieczysty przez siedem dni (…) 13 Ktokolwiek dotknie się zmarłego, ciała człowieka, który umarł, a nie dokona oczyszczenia siebie, bezcześci przybytek Pana. Taki będzie wyłączony spośród Izraela, gdyż nie pokropiła go woda oczyszczenia; pozostaje przeto nieczysty, a plama jego ciąży na nim.

Co ciekawe nie chodziło o obmycie się tak jak my w tych czasach na przykład bierzemy prysznic, tylko pokropienie odrobiną wody zmieszanej z popiołem z czerwonej jałówki. Potrzebna była krowa, która była spalana poza obozem (miastem świętym) wraz ze skórą, krwią i wnętrznościami. Do tego dokładano drewno cedrowe, hizop i nitki karmazynu. Popiół z którego to powstało był dodawany do wody i skrapiano to, co wymagało oczyszczenia. Oczywiste to wszystko działo w Starym Testamencie. W Nowym Testamencie Jezus umarł za grzechy człowieka i nie potrzebna była już ofiara. Celem było ochronienie się przed duchowym niebezpieczeństwem. Jałówka (krowa) była symbolem doskonałej ofiary Jezusa. Powołując się na krew Jezusa otrzymujemy zabezpieczenie i oczyszczenie.

W Biblii mamy też przykład opętanego z Gadary (Legion-bo było wiele demonów). Mieszkał on w grobowcach.

Symbole Halloweenowe

haloweenowa dynia

Dynia wydrążona ze światłem w środku miała oznaczać błędne ogniki uważane za dusze tych, którzy tragicznie zmarli. W czasie obrzędów wierzono, że są uwalniane ludzkie dusze z ciał czarnych kotów oraz nietoperzy. Dynia reprezentuje demona. Demon ten ma kontrole nad rzekami. Nazywa się oshun w Santeri (Santeria to religia) Oshun – żeńska orisza seksualności i obfitości.  Utożsamiono ją z Maryją. Wyznawcy santerii biorą udział w szamańskich obrzędach (np kontakt z duchami przodków) i katolickich ceremoniach. Co ciekawe dane o liczbie wyznawców są sporne, gdyż Santeria nie dąży nigdzie do rejestracji wyznania jako związku wyznaniowego, a wyznawcy tej religii ujmowani są w statystykach jako katolicy… Wyznawcy składają ofiary z owoców jedzenia i zwierząt. Dynia była pierwszą lampą u Oshynów. Noszono ją, by ochraniać kobiety w ciąży. Do tej pory stawia się dynie jako lampę i np owoce, by kobieta miała bezpieczną ciąże albo by mogła w nią zajść. Oshun i Shango w pewnej legendzie stali się najbogatszymi ludźmi w plemieniu po zjedzeniu dyni. W santerii jest poświęcona ochunowi. Wielu pogan wierzy w magiczną moc dyni. 

Jack-o’-lantern wydrążona dynia ze świeczką w środku. Dynie stawia się najczęściej na oknie, bądź na wejściu domu. Historia oświetlonych dyń wywodzi się z Irlandii. Dla irlandzkich chłopów oznaczała błędne ogniki – dusze zmarłych. W czasie obrzędów uwalniano dusze zmarłych z ciał czarnych kotów, psów, bądź nietoperzy. Skąd nazwa Jack-o’lantern? Od Jacka, który za życia robił wszystko, by się wzbogacić. Pewnego razu spotkał diabła, który zaproponował mu bogactwo za duszę. O muzykach sprzedających duszę za sławę mówiłam w tym filmie

Po jakimś czasie przed Halloween odwiedził go diabeł, by zabrać jego duszę. Podstępem udało mu się uwięzić demona. Zmarł 31 października i według legendy nie mógł wstąpić do piekła z powodu wyśmiewania diabła, a do nieba z powodu chciwości. W konsekwencji musi chodzić po ziemi z lampą, aż do sądu ostatecznego.

Oczywiście pomyślisz to tylko dynia. Ale faktem są satanistycznego korzenie tej tradycji i otwieranie się na demony, gdy trzymasz takie rzeczy w domu podczas Halloween. To nie jest tylko dekoracja.

Osoby zaangażowane w satanizm wiedzą, że rytuały mają moc. Każdy rytuał daje moc demonom i sprawia, że mają większe pole do popisu wśród ludzi. Najwięcej mocy oczywiście mogą wskrzesić ofiary z krwi ( ze zwierząt i ludzi) Ktoś może zacząć rytuały od świec, później ze zwierząt np kurczaka, a ostatecznie być tak zwiedziony przez szatana, że zaczyna do tego wykorzystywać ludzi. Taka osoba jest przekonana, że zdobędzie niesamowite moce i władze. W rzeczywistości to szatan sprawuje całkowita kontrolę nad tą osobą. Ona jest tylko marionetką w jego rękach.

1 List do Koryntian 10:20-21 „(…) ależ właśnie to, co ofiarują poganie, demonom składają w ofierze, a nie Bogu. Nie chciałbym byście mieli coś wspólnego z demonami. Nie możecie pić z kielicha Pana i z kielicha demonów; nie możecie zasiadać przy stole Pana i przy stole demonów

Kalendarz satanistyczny

 • 22 października Przygotowanie do poświęcenia. Porywanie i przetrzymywanie ofiary, by później złożyć z niej ofiarę. Wiek i płeć bez znaczenia tego dnia.
 • 25 października Pełnia księżyca. Magiczne spotkanie. Następuje przelanie krwi zwierzęcia. Wiek i płeć bez znaczenia
 • 28 października Kulminacja, czyli wielki finał. 5 tygodni i jeden dzień po Równonocy jesiennej. Uprawia się wtedy każdy rodzaj seksu i orgie. Poświęca się na ołtarzu kobietę. Może to być też dziecko. Wiek od niemowlęcia do 21 roku życia. Satanistyczny dzień krwi powiązany z Halloween.
 • 29-30 października Satanistyczny dzień krwi powiązany z Halloween. Ofiara z człowieka w jakimkolwiek wieku. Przelanie krwi i seksualna stosunki z demonami. Poświęcenie na ołtarzu obydwu płci, w jakimkolwiek wieku. Jeśli mężczyzną, to dobrze, gdy jest blondynem z niebieskimi oczami.
 • 31 października Halloween.  Przelanie krwi i seksualna stosunki z demonami. Poświęcenie na ołtarzu obydwu płci, w jakimkolwiek wieku. Jeśli mężczyzna, to dobrze, gdy jest blondynem z niebieskimi oczami.

Podczas Halloweenowej nocy nie brakuje historii otrutych cukierkami dzieci, gwałconych i mordowanych. Przykładowo Nowojorska Policja podczas Halloween zanotowała 1413 przestępstw w 2018. To 14 % więcej niż w ciągu pozostałych dni.  Jeszcze kilka lat temu wyszukiwarka jednoznacznie wskazywała na wzrost przestępstw tego dnia. Obecnie oczywiście panuje cenzura. Jako ciekawostkę napisze, że za datę przyjęcia faszyzmu przyjmuje się datę mianowania Mussoliniego 31 października 1922.

Zaduszki

Wiem, że z wielu Was powie “Nie obchodzę Halloween, tylko Zaduszki”. To również jest święto, które nie jest biblijne. Jego rodowód jest związany z kultem męczenników. To święto miało swoje początki już w Starożytnym Rzymie, a kościół postanowił przyłączyć się do tego święta (podobnie z Wigilią, czy Wielkanocą) Zaduszki miały być alternatywą dla pogańskiego święta Dziadów. Było to  związane z pogańskim kultem solarnym.

Kult zmarłych przodków, uznanych za istoty boskie był dla Rzymian nakazem sakralnym. Dzień po Lemuraliach odbywały się ofiary argejskie, czyli składano ofiary z ludzi – najczęściej z niewolników, bądź przestępców.

Dlaczego zapala się świecki na grobie zmarłych podczas święta zmarłych? Był to pewien pogański zwyczaj. Rozpalano ogniska na grobach, by ogrzać błąkające się po ziemi dusze (demony)

Dzień Zaduszny obchodzony jest w Polsce 2 listopada. Wierzono, że podczas tej nocy dusze zmarłych są uwalniane z czyśćca, powracają  na ziemię i błąkają się na przykład po cmentarzach , szukając pomocy, modlitwy, a nawet ofiary. Biblia jasno mówi, że czyściec nie istnieje. Jest tylko niebo i piekło.

Nie ma potrzeby iść akurat na cmentarz, gdzie możesz poczuć się źle ze względu na duchową atmosferę, skoro możesz pamiętać o bliskich w innym miejscu, niż cmentarz. A już w szczególności nie na Zaduszki, wiedząc, że to święto całkowicie pogańskie.

Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych powiedział Jezus w Mateusza 8:21 Zamiast skupiać się na tym co złe, możesz skupić się na tym, że twój bliski raduje się w niebie.

Jeśli nawiedza Cię zmarły w śnie albo na jawie, a w szczególności podczas tygodnia Halloween, pamiętaj, że to demon. Zmarli nie mogą się z nami komunikować.

Dwie interesujące historie od moich obserwatorek na Instagramie

 1. “Zanim się nawróciłam uwielbiałam to święto i przebieranie w tym dniu. 3 lata temu zrobiłam sobie makijaż poderżniętej, krwawiącej szyi. Rok później wycięto mi tarczyce z powodu nowotworu…”
 2.  “Mieliśmy kiedyś taką akcje. To były co prawda wakacje, środek nocy, ale po ognisku odprowadziliśmy kolegę do domu. Szliśmy obok kościoła Coś na naszło, by pod kościołem na chodniku odrysować nasze ciała. Tak, by ludzie, którzy będą szli do kościoła zdziwili się dlaczego są obrysy ludzi, jak w filmach kryminalnych. Szliśmy potem i nagle przed nami pojawiła się jakaś ekipa. Mijając nas nagle nas zaatakowali! Totalnie bez powodu. Szliśmy w ciszy nawet na nich nie patrząc. Wywiązała się bójka. Brat z kolegą mocno oberwali. Potem siedzieliśmy i długo gadaliśmy, że sprowokowaliśmy to tą głupią zabawą.”

Te dwie historie jasno nam obrazują, że co zasiejesz, to zbierasz. Księga Przypowieści 18:21 Życie i śmierć jest w mocy języka

I na koniec…

Wybór należy do Ciebie. Sam zadecydujesz co robisz ze swoim życiem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości zawsze możesz poprosić Boga i Ducha Świętego o radę. Jeśli chcesz możesz pomodlić się teraz taką modlitwą (najlepiej na głos):

“Odżegnuję się od szatana, wszystkich jego dzieł i wszystkich jego dróg, Przyjmuję Pana Jezusa, jako swego jedynego Pana i Zbawiciela. Proszę o wybaczenie moich grzechów. Wierzę, że Jezus potrafi mnie uzdrowić i uwolnić. Dzięki mocy, którą daje mi Bóg zamykam punkty wejścia, które szatan uzyskał w moim życiu. Wyrzekam się (czego np czarów) Na mocy zwycięstwa odniesionego przez Chrystusa nad szatanem, deklaruję, że demony nie mają już więcej prawa, aby trapić mnie za rzeczy, które zostały wyznane, odpokutowane i przebaczone. Amen”

Ciekawe filmy, by zgłębić temat. Linki:

Film John Ramirez uciekł diabłu z kotła

film Były satanista objaśnia prawdę o halloween i dniu zmarłych

Ex Satanist Worshiper Exposes The Occult of Witchcraft John Ramirez Testimony

film Occult Objects In Your House Give Demons Legal Ground

Ex witch comes to Jesus deliverance and testimony

Ex-Witch Exposes The Origins & Occult Practices In Halloween. The Sin Of Celebrating Halloween

Jeżeli przeczytałeś ten post, to udostępnij go proszę na swoim Facebooku, bądź Instagramie lub też prześlij swoim bliskim, by ich uświadomić. Możesz też postawić mi kawę w podzięce za treści:

Wsparcie mojej działalności:  Jeśli uważasz, że to, co robię ma sens i może komuś jakkolwiek pomóc lub otworzyć oczy, możesz mnie wspierać przelewając dowolną kwotę na konto. To pomoże mi w dalszym prowadzeniu strony i jej opłaceniu, opłaceniu też subskrypcji programu do edycji, nowego sprzętu oraz do dalszej motywacji, by nagrywać. Bank ING 78 1050 1025 1000 0097 3137 4790 tytuł „darowizna Zagraniczne: IBAN PL 78 1050 1025 1000 0097 3137 4790 Kod BIC SWIFT: INGBPLPW lub link do Patronite  Dla wspierających dostępne bonusy.

16 komentarzy do “Halloween najbardziej satanistyczne święto. Zagrożenia ze świętowania go.

   • 30 października 2022 o 12:41
    Bezpośredni odnośnik

    Przepraszam, Nelugia, ale ciekawa jestem czy jesteś Katoliczką czy protestantką? Pozdrawiam serdecznie, bardzo ciekawe są Twoje filmy i posty

    Odpowiedz
    • 3 listopada 2022 o 12:14
     Bezpośredni odnośnik

     Nie nazywam siebie jakąś nazwą. Po prostu staram się trzymać tego, co mówi Biblia – tzw chrześcijanie biblijni. Katoliczka na pewno nie, bo to już w zupełnie drugą stronę, niż Biblia. 😉

     Odpowiedz
 • 1 listopada 2021 o 09:49
  Bezpośredni odnośnik

  Dobra robota, dobrze że wzięłaś na tapetę obydwie strony, katolicyzm kultem śmierci stoi tylko w innym opakowaniu i przygania kocioł garnkowi. Na cmentarze nie chodzę ale fakt jest tam coś takiego że po wizycie tam zwykle musiałem to “odchorować” psychicznie aż do następnego dnia, ciężki i przytłaczający klimat, jakby inny świat, dużo ludzi lubi ten klimat. Halloween u nas w Polsce się dopiero rozkręca, pewnie z każdym rokiem będzie gorzej. Dzięki za trud, bardzo cenna lektura

  Odpowiedz
  • 1 listopada 2021 o 13:27
   Bezpośredni odnośnik

   @Krystian Oj tak coś tam zabiera „energię”… Dziękuje za podzielenie się swoimi odczuciami i pozostawienie komentarza 🙂

   Odpowiedz
 • 11 listopada 2021 o 21:35
  Bezpośredni odnośnik

  Nigdy nie lubiłam chodzić na cmentarz. Czułam się tam dziwnie. Jakby ktoś był obok. A żegnanie się ze zmarłymi… nie wiem kto to wymyślił ale jak mój dziadek zmarł to nie mogłam podejsc ani spojrzeć w tamtym kierunku.

  Odpowiedz
 • 29 kwietnia 2022 o 18:11
  Bezpośredni odnośnik

  Jaka to jest ogromna łaska ze strony Ducha Świętego, że są tacy młodzi ludzie jak Ty. Jak dobrze!

  Odpowiedz
 • 29 października 2022 o 18:16
  Bezpośredni odnośnik

  Dziękuję za ten wpis.. przeczytałam z zapartym tchem! kawał dobrej roboty! teraz jestem pewna że dobrze robię nie akceptując tego święta i zrobię wszystko żeby uchronić przed nim moje dzieci. Zastanowił mnie fragment o tym że zmarli nie mają prawa nam się śnić że to demon nawiedza nas we śnie. Trochę mnie to przeraziło. był taki czas w moim życiu kiedy to regularnie śniła mi się moja zmarła (przedwcześnie) siostra a potem zmarły tata. Był to dla mnie bardzo trudny okres w życiu (rodzina praktycznie się rozpadła a ja miałam stany depresyjne). Co ciekawe mojej mamie siostra przyśniła się raz i tata również ale długo po śmierci. Zawsze słyszałam że kiedy śni nam się zmarły to daje nam znać żeby się za niego modlić..Robiłam tak oczywiście bardzo sumiennie ale sny wracały. Od dłuższego czasu mam na szczęście spokój.

  Odpowiedz
  • 29 października 2022 o 22:47
   Bezpośredni odnośnik

   @Mila Właśnie najgorsze jest to, że ludzie się „za nich” modlą i otwierają jeszcze szerzej drzwi…

   Odpowiedz
  • 30 października 2022 o 10:46
   Bezpośredni odnośnik

   Cześć, odnoszę się do tego postu powyżej. Nie do końca się zgadzam z tym że osoby które przychodzą do nas po śmierci są to demony. Od dawna pracuje z energią jak również też liznęłam pare kursów na medium w Nowym Jorku. Nie stosuje tej wiedzy ale patrzę na istoty zmarłe z trochę innej już percepcji jak kiedyś kiedy tej właśnie wiedzy nie miałam. Całe nasze życie to energia, nasze relacje z innymi ludźmi to tez energia. Wiec jeśli istota zmarła przychodzi do nas po jej śmierci to zadajmy sobie pytanie czy nie trzymamy jej emocjonalnie lub jaka blokadę nakładamy my żeby ta istota zmarła mogła pójść do światła. Zazwyczaj dzieje się tak ze nie jesteśmy świadomi tego jakie emocjonalne więzy my nakładamy na istotę zmarłą. Polecam tutaj zgłębić trochę wiedzy z ustawień helingerowskich i totalnej biologii, która bardzo dużo tłumaczy nasze powiązania rodowe i rodzinne. Wszystkie nasze relacje ze zmarłymi tworzy zazwyczaj nasza energia i nasz stan emocjonalny. Info o halloween super !, tylko tutaj jest pytanie jaką energię wysyłamy do świata poprzez nasz przekaz i Czy to nie energia strachu. Gorąco polecam ostatni film Moniki Rajskiej na YT bo naprawdę świetnie opisuje temat Zmarłych/ Naszych przodków etc.
   Pozdrawiam Serdcznie
   Yola

   Odpowiedz
   • 3 listopada 2022 o 12:16
    Bezpośredni odnośnik

    Trzymam się z dala od new age i nawiązywania kontaktu z demonami. Pozdrawiam

    Odpowiedz
 • 30 października 2022 o 08:35
  Bezpośredni odnośnik

  Dziękuję. Chcę napisać że mam 40 lat ale do tej pory jak ktoś zmarł i szłam na pogrzeb to nigdy nie byłam w kaplicy się żegnać czy dotykać zmarłego. Nigdy nie weszłam do kaplicy. Zawsze stoję przed. Poprostu nie potrafię .

  Odpowiedz
 • 1 grudnia 2022 o 21:00
  Bezpośredni odnośnik

  I Księga Mojżesza 7:11
  Ta księga do dodatkowe informacje – dlaczego jest Halloween

  Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *