Satanistyczna piosenka na Eurowizji. “Zakochałam się w diable”

Satanistyczna piosenka na Eurowizji “Zakochałam się w diable”. El diablo z 2021, wywołało protesty i kontrowersje. Wszystko przez promowanie satanizmu.

el diablo elena satanistyczna piosenka na eurowizji illuminati Tsagrinou

 

Eurowizja to międzynarodowe wydarzenie organizowane od 1956 roku. Głównym celem tego widowiska jest promowanie muzyki i kultury międzynarodowej, poprzez rywalizację piosenek reprezentujących różne kraje Europy. Od 2015 roku także kraje spoza Europy, w widowisku telewizyjnym.

Eurowizja to przede wszystkim konkurs muzyczny, ale także spektakularne widowisko, które przyciąga miliony widzów na całym świecie.

Jako, że jest to ogromne wydarzenie, reklamowane na cały świat, nie może zabraknąć oczywiście ukrytej symboliki. Twórcy tego festiwalu muzycznego co roku starają się przemycić symbole Illuminati, czy satanistyczne.

 

Satanistyczna piosenka El diablo na Eurowizji 

 

Elena Tsagrinou to 28 letnia grecka piosenkarka, aktorka i prezenterka TV. W 2020 telewizja Cyprus Broadcasting Corporation ogłosiła grecką piosenkarkę, jako reprezentantkę Cypru na Eurowizji 2021

Piosenkę zaprezentowano światu w lutym 2021 i od razu pojawiły się kontrowersyjne opinie. Cypryjski Kościół Prawosławny wydał komunikat mówiący, że piosenka ma satanistyczne zabarwienie. Niektórzy wyszli nawet protestować na ulicę.

Mimo kontrowersji nie zrezygnowano z występu, a piosenkarka zajęła 16 miejsce w finale Eurowizji.

 

Szokujący tekst piosenki “Zakochałam się w diable”

 

Wybrana piosenka nie jest niewinną piosenką, ale hymnem dla diabła. Tytuł to El diablo. Co oznacza “diabeł.

Wielu twierdziło, że piosenka przypomina “Bad romance” Lady Gagi. Jeden z współtwórców piosenki El Diablo współpracował z  Gagą, więc zapewne nie jest to przypadkowe połączenie.

 

Piosenkarka z dumą śpiewała:

Zakochałam się i oddałam serce diabłu.

Mówi, że jestem jego aniołem.

Dzisiaj zapłoniemy na imprezie.

Z tobą to niebo w piekle. (…)

 

Dotknij mnie, dotknij mnie, mój amor

Cała ta pikantność z pewnością roztapia moje lodowate krawędzie, kochanieDziś wieczorem będziemy tańczyć w świetle księżycaA potem zrobimy to jeszcze trochę

 

Obrońcy piosenki El diablo tłumaczyli, że to piosenka o toksycznym związku i można ją powiązać z ruchem #metoo. (W polskim tłumaczeniu “Ja też” – to międzynarodowy ruch społeczny i hashtag, który powstał w odpowiedzi na szeroko rozpowszechniony problem nękania seksualnego i molestowania.)

Problem w tym, że piosenka wcale nie mówi o toksycznym związku. Raczej mówi o tym jak partnerka dobrze się czuje ze swoim El diablo. A także o tym jak pragnie go więcej.

Teledysk również nie pokazuje negatywnej strony związku. Widzimy wijącą się piosenkarkę i tancerzy pomalowanych na czarno. Wygląda jak otoczona przez demony. Na końcu piosenki słyszymy dziecięce głosy śpiewające ‘Kocham el diablo‘.

 

Elena Tsagrinou el diablo piosenka teledysk eurowizja 2021

 

Protesty przeciwko kontrowersyjnej piosence

 

W miarę upływu czasu na Cyprze narastało niezadowolenie w związku z wyborem piosenki “El Diablo“. Społeczeństwo wyraźnie manifestowało swoje obiekcje, prowadząc protesty i demonstracje.

Hasła widoczne na transparentach demonstrantów, takie jak “Protestujemy pokojowo, nie dla El Diablo“, “Pokutuj i wróć do Chrystusa” i “Chrystus zbawia, Diablo zabija“, jasno oddają ich postawę i przekonania.

Jasno dawali znać, że są przeciwni promowaniu treści, które uważają za sprzeczne z ich religijnymi przekonaniami.

 

protest przeciwko piosence na eurowizji el diablo

 

Protestujący trzymali krzyże pod siedzibą Cypryjskiej telewizji. 

 

protest przeciwko piosence na eurowizji

Jeden z protestujących o piosence.

 

Symbole podczas występu na Eurowizji

Podczas występu na Eurowizji nie zabrakło nawiązań do samego Baphometa. Wystarczy spojrzeć na ułożenie rąk. Tancerki ubrane w kolor czerwony (kolor poświęcenia i krwi). Na twarzy miały czerwone malunki, przypominające krew. 

 

symbol bafometa baphometa baphomet szatan satanizm

 

Zdjęcia promujące artystkę oczywiście musiały być z zakrytym okiem.

 

elena Tsagrinou illuminati illuminaci w muzyce eurowizja el diablo

 

W tle występu pojawiał się napis”El diablo“, a także piekielne płomienie.

 

elena Tsagrinou illuminati illuminaci w muzyce eurowizja el diablo

 

El diablo to gloryfikowanie szatana i normalizacja satanizmu

 

Nietrudno się domyślić, że El diablo to piosenka wysławiająca szatana. Robią wszystko, by pokazać satanizm w dobrym i niewinnym świetle. A także z podtekstem seksualnym.

Piosenka jest bardzo rytmiczna i szybko zapada w pamięć, więc była chętnie puszczana w radiu. Nieświadomi odbiorcy wraz z piosenkarką oddają cześć diabłu, wyśpiewując tekst piosenki.

Elity robią wszystko, by wyśmiać chrześcijaństwo na arenie międzynarodowej. Eurowizja jest doskonałym miejscem do takich działań. W przyszłości z pewnością zobaczymy jeszcze więcej podobnych występów. Diabeł nie śpi i próbuje zebrać jak najwięcej ludzi. Wszystko to ma nas przygotować na Antychrysta.

Film o Eurowizji

Jeśli interesuje Cię tajemnicza symbolika Eurowizji, o której nikt nie mówi obejrzyj ten film. Wyjaśnię Ci czarno na białym symbolikę tego festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *