Demoniczne szaleństwo na koncercie Travisa Scotta. Czy poświęcił swoich fanów?

Makabryczne sceny na koncercie Travisa Scotta.  Czy śmierć 10 osób na koncercie były wypadkiem? A może zaplanowanym rytuałem satanistycznym, który przyniesie mu większe sukcesy?

koncert Travisa scotta ofiary na koncercie

Na zdjęciu taranowanie  ciał na koncercie Travisa Scotta.

Drastyczne nagrania i zdjęcia obiegły internet po ostatnim koncercie Travisa Scotta. Raper miał swój koncert w piątek 5 listopada 2021 na festiwalu Astroworld Festival. Wraz z nim na scenie występował znany raper Drake. Prywatnie raper jest partnerem Kylie Jenner z rodziny Kardashian. Mają ze sobą dziecko. Kylie wraz z córką była obecna na koncercie.

Oficjalnie mówi się, że zginęło 10 osób podczas koncertu. Wśród zmarłych była dwójka nastolatków w wieku 14 i 16 lat. Inne ofiary były w wieku 21-27. Najmłodsza ofiara miała 9 lat. Osoby, które były na koncercie twierdzą, że liczba z pewnością była większa. Rannych było co najmniej 300 osób, w tym dzieci. Wiele osób dostało ataku serca. Przypadkowe osoby musiały wykonywać reanimacje.

Według źródeł większość osób zmarła na skutek ataku serca. Wiele jest nagrań jak to link, gdzie młode osoby są reanimowane.

Jak do tego doszło? Według źródeł na koncercie było 50 tysięcy osób, co według wielu osób było liczbą zbyt dużą, jak na miejsce, w którym odbywał się koncert. Ludzie czekali na koncert od wczesnych godzin rannych. Gdy tylko barierki się otworzyły tłum biegł do przodu. Już wtedy było widać, że niektóre osoby upadały, bądź były potrącone przez innych. Na nagraniach dostępnych w internecie widać nagrania, gdzie ochroniarze próbują podłożyć nogę biegnącym. Jak twierdzą osoby, które były na koncercie koszmar rozpoczął się wieczorem, gdy Travis zaczął swój koncert. Coraz większa ilość osób nie mieściła się już w wyznaczonym miejscu. Tłum zaczął napierać na osoby, które stały przy metalowych barierkach. Niektórzy byli miażdżeni. Ludzie zaczęli w pewnym momencie tracić oddech. Świadkowie mówią, że w pewnym momencie nie dało się postawić stopy na ziemi i trzeba było ją stawiać na czyjejś nodze. Nie było nawet możliwości, by podnieść rękę. Tłum w panice taranował osoby, które upadały na ziemię. Gdy ktoś już upadł, nie był w stanie już wstać, gdyż siła tłumu była zbyt duża.

Po zaistniałej sytuacji Travis wydał oświadczenie:

Kieruję modlitwy do rodzin i wszystkich tych, których dotknęło to, co wydarzyło się na Festiwalu Astroworld. Policja z Houston ma moje całkowite wsparcie w śledztwie wyjaśniającym zdarzenie, w którym ludzie stracili życie. Jestem zaangażowany we współpracę ze społecznością Houston, aby wspierać rodziny, które są w potrzebie. Dziękuję policji Houston, Straży Pożarnej i NRG Park za ich natychmiastową reakcję i wsparcie. Kocham Was wszystkich.

Osobiście uważam, że Travis Scott dokładnie wiedział co się dzieje podczas koncertu, więc nie wierzę w żadne jego oświadczenia oraz miał wiele okazji, by przerwać koncert. Niestety tego nie zrobił.

A teraz przyjrzyjmy się dokładniej temu, co się tak naprawdę wydarzyło. W szczególności w świecie duchowym.

Na nagraniach dostępnych w internecie, słychać tłum krzyczący “Stop the show!”, czyli przerwijcie koncert! Pomimo to raper nie przerywał koncertu. W pewnym momencie widać jak patrzy z góry na tłum, a w nim na nieprzytomną lub martwą osobę, która jest stamtąd wynoszona. Travis coś śpiewa, niczym w transie patrzy zahipnotyzowany na scenę. Dokładnie widzi co się dzieje. Sataniści i osoby, które są w klubie jednego oka, tak zwane Illuminati czerpią energię ze zła, śmierci i z rzeczy, które normalnego człowieka smucą, bądź przerażają. Wierzą oni, iż poświęcając kogoś mogą zyskać jeszcze większą sławę. Są w stanie poświęcić nawet członka rodziny, by zachować sławę.

Przykładowe zdjęcia Travisa pokazujące jego przynależność.

travis scott illuminati jedno oko

Scott z pewnością jest powiązany z Mk ultra. Dokładnie wyjaśniałam symbolikę Mk Ultra na moich zapisanych stories. mój Instagram

Mk ultra są poddawane przede wszystkim znane osoby (ale nie tylko), by móc wykorzystać je do własnych celów, a w przypadku znanych osób do wpływania na masy. Niewolnik mk ultra jest posłuszną kukiełką, którą można wykorzystać na wszelki sposób. Mk ultra, czyli dosłownie pranie mózgu. W dużym skrócie: podczas mk ultra stosowana jest przemoc i znęcanie się nad ofiarą.

travis scott mk ultra

travis scott motyle mk ultra

Powyższe zdjęcia pokazują Travisa rażonego prądem/elektrowstrząsami, na skutek czego wypluwa motyle. Sceny z teledysku Love Galore.

W teledysku widzimy również morderstwo Travisa. Może to sugerować ostrzeżenie, to znaczy, co się z nim stanie, jeśli będzie próbował uciec ze świata jednego oka. Widzimy śmiejącą się kobietę (która może symbolizować elity rządzące nim, cieszące się z tragedii) Ma na sobie krew i motyla. We wcześniejszej scenie widzimy rękę, na której jest motyl, a osoba ta trzyma w ręku kij bejsbolowy, którym najprawdopodobniej zabija piosenkarza.

butterfly mk ultra

Dziwnym trafem na jej ubraniu mam symbolikę masońską, to znaczy cyrkiel i węgielnica. Na zdjęciu również królowa Elżbieta i jej pracownik z pałacu z symboliką masońską.

cyrkiel i węgielnica symbol masoński illuminati

królowa elżbieta masoni illuminati

Kylie Jenner była kiedyś widziana z Travisem i dziwnym obrazem, na którym widać męską postać z zaszytymi ustami, nad głową ma motyla. W dalszej części obrazu u góry widać ich więcej. Dodatkowo mamy trzy czarne krzyże. Symbolika wydaje się mieć powiązania z mk ultra.

kylie jenner i travis scott

W 2017 Travis podarował Kylie naszyjnik z motylem warty 60 tysięcy dolarów. Czy przypadkowo tak często pojawiają się motyle?

travis scott dziewczyna kylie jenner

Według zeznań osób obecnych na koncercie, na początku koncertu można było zobaczyć wizualizację ognia. Osoby, które opowiadały o wrażeniach z koncertu bardzo często powtarzały, iż czuły się jak w piekle. Sama wizualizacja mogła oznaczać chęć zrobienia piekła na ziemi lub pokazanie co czują osoby przebywające w piekle.

kocert travisa scotta

Z lotu ptaka można było zobaczyć, że scena wyglądała jak odwrócony, czarny krzyż.

koncert travis scott

Już na wejściu działy się rzeczy, które już wtedy powinny były zaniepokoić organizatorów. Niszczone były bramki, brakowało ochrony i już na wejściu ludzie się taranowali, nie zwracając na siebie uwagi. Na nagraniach w filmie można zobaczyć jak ochroniarze podkładają nogi nastolatkom, co mogło naprawdę źle się skończyć i pogarszać sytuację na miejscu.

By wejść na koncert trzeba było wejść dosłownie przez siną twarz Travisa. Taki kolor przybiera osoba zmarła. Najprawdopodobniej podobnie mogły wyglądać ofiary na miejscu. Otwarte usta próbujące złapać oddech, a ostatecznie wywrócone oczy… Dodatkowo widzimy grzyby halucynogenne, co mogło oznaczać koncert pod wpływem narkotyków. Myślę, że sam Travis podczas koncertu był po narkotykach. Znak w słowie astro zamiast “o” może oznaczać hipnozę. Muzyka dosłownie zahipnotyzowała ludzi i sprawiała, że nie byli oni sobą. Zostali wprowadzeni w trans.

Usta Molocha z filmu Metropolis

usta molocha metropolis film

posąg Molocha podobnie wyglądający

W Biblii mamy informację o tym, iż Molochowi składano w ofierze dzieci.

rzeźba posąg molocha

Na tym nagraniu (około 0:36) dziewczyna obecna na koncercie mówi, że włączano bardzo dziwny, powtarzający się dźwięk pomiędzy piosenkami, który ranił jej uszy i w pewnym momencie dźwięk sprawił, że zrobiło jej się niedobrze i zemdlała. Ludzie pytali jej czy jest ona odwodniona, dziewczyna zaprzeczyła. Nie jest tajemnicą, że dźwięki mogą działać jak dosłownie broń – tzw broń soniczna. Dodatkowo mówi, iż to był pierwszy koncert na którym nie było wyjść ewakuacyjnych, to było najdłuższe wyjście jakie widziała. W miejscu gdzie było ponad 50 tysięcy osób to całkowicie niedopuszczalne. Tutaj artykuł o torturowaniu dźwiękiem 

Bluzka Travisa na koncercie. Niebieskie postacie przechodzące przez ścianę. Co to może oznaczać? Niebieskie na przykład człowiek żyjący tu na ziemi i po przejściu czerwony jak gdyby poszedł do piekła. Jeżeli przybliżysz zdjęcie, to zobaczysz, że głowy wyglądają jakby były płomieniem albo miały rogi. To też może oznaczać, że przychodząc na koncert Twoja świadomość się zmienia, jesteś dotknięty mocą demoniczną. Słuchając jego muzyki i dźwięków możesz dać przystęp szatanowi. Otwierasz mu drzwi, by wszedł.

Zdjęcie reklamujące jego koncert, czyli astro world. Widzimy roller coaster prowadzący na dół, do otchłani, z której nie ma ucieczki. Widzimy osoby, które tam spadają (mogą to być jego fani), są rażeni dodatkowo prądem, czyli to może oznaczać wpływ muzyki i mocy demonicznych. Na górze czuwa jedno oko, może symbolizować jedno oko illuminati. Dodatkowo w prawym dolnym rogu widzimy twarz z grymasem cierpienia, otwarte usta. Być może tak wyglądały osoby, które zmarły w tym miejscu. Rozciągnięta głowa może oznaczać wpływ muzyki na mózg i układ nerwowy. Tak jak wspomniała dziewczyna w filmie – nie mogła znieść psychicznie dźwięku.

Inne zdjęcie promujące koncert. “Prawdziwa dystopia jest tu“. Dystopia to przeciwieństwo utopii. Czarna wizja przyszłości.

Na tym zdjęciu widzimy scenę i piramidy oraz czerwone oczy. Może to symbolizować czuwanie demonicznych mocy nad ludźmi, symbol Illuminati. Oczy patrzące na śmierć umierających, zahipnotyzowanych ludzi.  Na drugim zdjęciu widzimy ręce. Może to symbolizować ręce nad głową słuchacza i sterowanie nią. Albo po prostu kontrolę nad wydarzeniem. Ten okrąg mógł też oznaczać portal śmierci, do którego ludzie zostali “wciągnięci”.

travis scott illuminati

Napis wyświetlony na początku koncertu “see you on the other side” – czyli “do zobaczenia po drugiej stronie

see you on the other side travis scott

W tym nagraniu mężczyzna mówi o tym iż próbował pomagać ludziom, którzy mdleli. Postanowił ich przenosić do strefy VIP, gdzie było więcej miejsca, w którym mogli oddychać. Ludzie w strefie VIP zaczęli się denerwować i pomimo tego, że widzieli ich stan, nie chcieli ich w swojej VIP’owskiej strefie. To bardzo dużo mówi o ludziach… Dodatkowo mówi, że widział co najmniej 10 martwych osób. Osobiście wierzę, że celowo zaniżyli liczbę osób, które zmarły. Wierzę, że mogło być ich więcej.

https://www.instagram.com/p/CV7DxlOlJlI/

Na tym nagraniu widzimy zahipnotyzowanego Travisa, który patrzy na najprawdopodobniej na martwe ciało, które jest zabierane przez służby pomocnicze… To nagranie potwierdza, że Travis dokładnie wiedział co się dzieje, a mimo to nie przerwał. Myślę, że czerpał “energię” z tego widoku. Wydaje przy tym dźwięki “yeah” i tym podobne. Gdyby chciał pomóc, to na przykład mógłby ogłosić przez mikrofon, by ludzie pomogli i zrobili miejsce dla służb.

https://twitter.com/selankasgomez/status/1456979794227351553?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1456979794227351553%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fvigilantcitizen.com%2Fmusicbusiness%2Fsomething-extremely-dark-happened-at-travis-scotts-deadly-astroworld-festival%2F

Na kolejnym nagraniu widzimy ludzi krzyczących “stop the show”, czyli “przerwij koncert” Czy myślicie, że Travis by tego nie słyszał?

https://www.instagram.com/p/CV8HtlFFFAG/

Kylie Jenner tłumaczyła się, że nie wiedziała o niczym niepokojącym podczas koncertu i gdyby wiedziała wraz z partnerem, to show zostało by przerwane. Co innego mówią jej stories z tego koncertu. Na nagraniu widzimy karetkę, którą filmuje sama Kylie…

Na profilu Kylie, na Halloween pojawiły się również niepokojące zdjęcia i nagrania. Kylie cała we “krwi”. Po sytuacji na koncercie Travisa Kylie usunęła pierwsze zdjęcie.

Przyjęcie na cześć krwistej kolekcji Kylie Jenner:

Podczas koncertu odbywały się 66 urodziny Kris Jenner, co dla wielu nie było przypadkiem – to znaczy wiek 66 i wydarzenia na koncercie.

Istnieje teoria, która mówi o tym, iż Kardashianki są czarownicami – co myślę, że jest prawdą. Dziwnym trafem byli partnerzy Kardashianek źle kończą, to znaczy mają zaburzenia osobowości.

Kayne West na swoim Twitterze napisał kiedyś, że Kim (jego żona) i Kris Jenner próbowały go ubezwłasnowolnić. W 2016 trafił do szpitala psychiatrycznego, po którym był już innym człowiekiem. Dlatego mówi się, że dotknęła go “klątwa” rodziny Kardashianów.

Pozostali po rozstaniach z Kardashiankami mieli problemy alkoholowe, z narkotykami, a sportowcy przestawali odnosić tak duże sukcesy, jak przed związkiem. No i co najważniejsze Bruce Jenner zmienił płeć po rozwodzie z Kris Jenner. Identyfikuje się obecnie jako kobieta – Caitlyn Jenner.

Znalazłam też ciekawe zdjęcie, na którym jest Kris Jenner, Kanye West i Travis Scott. Kris stoi normalnie, natomiast oni mają pochylone głowy. Dwie bajecznie bogate postacie. Wygląda to trochę tak, jakby przy niej tak muszą się zachowywać. To by potwierdziało teorię, iż Kardashianki są czarownicami.

 

Dzięki temu wydarzeniu wiele osób przejrzało na oczy, w tym fani Scotta. Wielu poczuło na sobie, że muzyka ma znacznie większy wpływ niż nam się wydaje. Dla wielu była to cenna lekcja, by ślepo nie podążać za znanymi osobami, dla których ich życie nie ma znaczenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *